FOLLOW ME:

  • Facebook Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • Instagram Clean Grey

RECENT POSTS: 

February 29, 2016

February 3, 2016

January 18, 2016

Please reload

WHO AM I ?

Labai ačiū už tai, kad atkeliavai čia ir skaitai mano blog'ą! Tikiuosi gerai praleisi laiką ir nenusivilsi manimi. Na, o jeigu nusivilsi, atleisk, tokia jau aš esu. 

 

                              Diana x

February 29, 2016

 

Šiais laikais žmonės be interneto – kaip be rankų. Mes dalijamės nuotraukomis, savo įspūdžiais, bendraujame su žmonėmis iš viso pasaulio... Tačiau internete pilna pavojų – virusų, apgavikų, iškrypėlių ir t. t. Tam, kad mes išmoktumėme apsisaugoti nuo šių pavojų, organizacija „Draugiškas internetas“ paskelbė respublikinius konkursus bendru pavadinimu – „Aš už geresnį internetą!“.

Dėka to, kad laimėjau konkurse (valioo), aš buvau pakviesta dalyvauti Saugesnio interneto dienos renginyje, kurio globėja – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginį organizavo Saugesnio interneto projekto konsorciumo nariai: Švietimo informacinių technologijų centras, Ryšių reguliavimo tarnyba, „Vaikų linija“, asociacija „Langas į ateitį“. Renginio metu buvo vedam...

February 3, 2016

Man nutiko linksmas dalykas. Susirgau. Jaučiuosi kaip bulvių maišas (nors iš kur aš galiu žinoti kaip jaučiasi bulvių maišai..?). O kadangi man nereikia eiti į mokyklą, aš mirštu iš nuobodulio. Taigi, aš nusprendžiau parašyti sąrašą to, ką galima daryti susirgus.

 

Let's goooooo

 

1. Pasidaryk daug arbatos.

Arbata yra geras daiktas - ji skani, sveika ir kažkokiu būdu sugeba sušildyti ne tik tavo kūną, bet ir sielą. Siūlau tau paraugauti skirtingų skonių arbatas ir išsiinkti mėgstamiausia, o tada jau eksprimentuoti su ja - įdėti medaus, cinamono, o gal viską vienu metu. Tai jau tavo skonio reikalas. WARNING: kai geri daug arbatos, labai dažnai lakstai į tualetą, taigi jeigu tau didžiūlė temperatūra ir tu nežinai, ar sugebėsi pakelti ranką, jei to prireiktų, geria...

January 18, 2016

Internetas - vieta, kurioje daugelis paauglių praleidžia didžiąją dalį savo laisvo laiko. Ir aš esu tarp jų. Aš myliu internetą. Be jo mano gyvenimas netektų prasmės (na, gal šiek tiek perdedu, tačiau esmė nuo to nesikeičia). Bet, kaip ir viskas Visatoje, pasaulinis kompiuterių tinklas (ačiū, Vikipedija) nėra tobulas. Kad ir kaip nenorėčiau to pripažinti, jis turi minusų - virusai, iškrypėliai, patyčios... Taip, mano nuomone patyčios yra didžiausia problema Internete. Ir aš norėčiau pakalbėti apie tai plačiau (vis dar nežinau, ar tai, ką aš darau, galima vadinti kalbėjimu, bet nesugalvoju kitokio termino).

Pradėkime nuo statistikos. Kaip skelbia interneto portalas www.15min.lt, pagal Europos tyrimus, kas penktas (21,9%) 14-17 metų paauglys buvo pat...

December 27, 2015

Tikriausiai kvaila rašyti apie mokyklą per atostogas. Tačiau logika - tai ne apie mane. Taigi.

 

Noriu papasakoti apie savo nemėgstamą pamoką. Nors galėčiau aprašyti mėgstamą. Tačiau mano nuotaika šiandien bloga ir savo jausmus aš nukreipsiu į niekuo nenusikaltusią, bet man nepatinkančią pamoką.

Ši pamoka yra technologijos. Daugeliui tikriausiai kyla gan logiškas klausimas: kodėl? Šis dalykas nėra sunkus, nereikia daug galvoti. Tiesa, tačiau reikia mokytis siūti siuvimo mašinėle, dirbti su smulkiomis detalėmis, o aš šito daryti tiesiog negaliu! Aš mazgo surišt nemoku, o apie sunkesnius darbus net nekalbu. Taip pat, nesuprantu, kam man reikalinga šita pamoka - išmokėt skylę kojinėse užsiūti per pusmetį ir užtenka! Kas pageidauja toliau mokytis šio dalyko - praš...

November 24, 2015

 

Lapkričio 27 dieną mano gimtadienis. Gimiau nei rudenį, nei žiemą. Nelaiku. Kaip viskas, ką aš darau savo gyvenime.

 

Kam reikalinga ši informacija? Niekam. Tačiau šiandien noriu aptarti gimimo dienas ir pamaniau, kad jos tikriausiai reikia.

 

Taigi. Gimtadienis. Diena, kai švenčiamas kažkokio žmogaus atsiradimas šioje planetoje. Manau, kad ne visi žmonės yra nusipelnę to, kad būtų švenčiamas jų atvykimas į Žemę. Pavyzdžiui, aš. Esu pusiau funkcionuojantis žmogus, nemokantis bendraujantis su kitais mano rūšies atstovais, neblogai suprantantis matematiką. Kodėl kas nors turėtų mane sveikinti? Aš tiesiog švaistau maistą ir vandenį, kurių taip reikia Afrikos vaikams. 

Na, bet taip jau atsitiko, kad švenčiame gimtadienius. Švenčiame.. Visi tai daro skirtingai. Pavy...

November 17, 2015

Rašau šį įrašą besiklausydama naujojo JB albumo "Purpose". Jis yra nuostabus.

Taip, man patinka Bieberio dainos. Ne, man negėda. Niekada nebuvau jo gerbėja, "Journals" buvo blogas albumas, jis man nepatiko, tačiau naujasis jo kūrinys - labai geras. Kam aš tai rašau? Nes noriu aptarti labai svarbią šiuolaikinę problemą - nusistatymą prieš kažkokius atlikėjus. Kitais žodžiais - apie haterius.

Žinoma, aš suprantu, kad visų skoniai yra skirtingi, bet nepagarbiai kalbėti apie žmogų dėl jo atliekamos muzikos - negražu. Pavyzdžiui, aš baisiai nemėgstu rusiško repo. Man tiesiog blogą nuo jo. Tai, mano nuomone, yra blogiausia, ką kada nors buvo sukūręs žmogus. Tačiau pačių atlikėjų aš nesmerkiu - jie atlieka savo mėgstamą muziką, turi begales gerbėjų ir kai kurie jų t...

November 10, 2015

Po truputį artėja Kalėdos (Taip, Lapkričio 10 dieną, mano nuomone, jau Kalėdų sezonas) Be galo mėgstu šią šventę - kampe stovi gražiai papuošta eglutė, po kuria guli dovanos, visa šeima susirenka ir tiesiog kartu leidžia laiką. Nuostabu!

Tačiau aš pastebėjau vieną dalyką - pasiruošimas Kalėdoms dažniausiai būna įdomesnis bei labiau jaudinantis nei pati šventė. Juk taip linksma ieškoti dovanų savo artimiesiems, puošti kambarį, eglutę, klausytis "Jingle Bells" žiūrint kaip po truputį leidžiasi snaigės (bent jau taip turėtų būti. Nežinau, kas vyksta su klimatu, bet jau nervina, kad per visą žiemą pasninga 3 kartus) ir gerti karštą arbatą.

Nors kai kurie dalykai gali pagadinti nuotaiką, pavyzdžiui, kai ieškai dovanos, bet nieko negali surasti. Tokiais m...

November 3, 2015

 

Sveiki visi!

Turiu prisipažinti - nenaudoju makiažo. Nei į mokyklą, nei į šventes, nei į lauką - visiškai. Taip, tokios merginos dar egzistuoja! Tačiau mes sparčiai nykstame. Šiais laikais merginos pradeda dažytis prieš išmokstant vaikščioti. Jų pirmi žodžiai nėra "mama", "tėtė", jie yra "lūpdažis" ir "tušas". IR AŠ NEJUOKAUJU. 

Tačiau blogiausia yra ne tai, kad merginos špakliaus naudoja daugiau, negu buvo panaudoda Vilniaus statyboms, o tai, kad dažosi net ir tos, kurios nemoka dažytis. JEIGU NEŽINAI KAM ŠITAS DALYKAS REIKALINGAS - NENAUDOK JO. Man verkti norisi pamačius 11 metų mergaites, kurios lūpdažį naudoja antakių pasiryškinimui. Dėl Dievo meilės, jei jau taip norisi gadinti savo sveiką odą, bent jau pasižiūrėk Zoellos video Youtube -...

October 27, 2015

 

Labas. 

Mano vardas Diana, man 14 metų, lygiai po mėnesio sukaks 15. Mano ūgis yra 175 cm, o savo svorio nežinau, nes jis amžinai šokinėja. Neturiu simpatijos, niekada neturėjau vaikino. 
Mokausi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, 1ga klasėje, esu mokinių taryboje, lankau šokius. Kažkada žaidžiau tinklinį, bet mečiau, nes, nors man ir gerai sekasi, labai jo nemėgstu. Gerai mokausi (bent jau stengiuosi), jau aštuonerius metus iš eilės gauna diplomą už puikų mokymasį. Visiškai nesuprantu chemijos, bet mano mažiausias pažymys yra 10. Gerai moku anglų kalbą, baisiai nemėgstu rusų kalbos bei technologijų.
Didžiąją dalį savo laisvo laiko praleidžiu žiūrėdama youtuberius, tačiau tik užsienietiškus (nes 1) Lietuvoje yra tik The3dvinas, kuris video kelia...

October 4, 2015

Neseniai gulėjau lovoje ir galvojau. Nežinau, apie ką ir kodėl. 

 

Tada man į galvą įskrido mintis. Aš pagalvojau: "Visi mes esame savo pasaulių centrai. Visi mes esame visiškai skirtingi. Visi mes turime minčių, kurių niekam nenorėtumėme pasakoti. Jų niekas nežino. Nes mes esame savo pasaulių valdovai ir mes patys sprendžiame, kaip mums elgtis". 

 

Įdomi mintis, tiesa? Kiekvienam žmogui atrodo, kad pasaulis sukasi aplink jį. Kodėl? Kodėl mes negalime pasižiūrėti aplink kito žmogaus akimis, kodėl mes esame mes, kodėl? Kodėl vienam žmogui patinka rokas, kitam repas, o trečiam viskas. Kodėl vieni palaiko netradicinės orientacijos žmones, o kiti ne? Kodėl vieni mieliau pasiliktų savo gimtajame miestelyje, o kiti keliautų po pasaulį? Kaip tas pats žmogus gali kiekv...

Please reload

© 2015 by Diana xx

  • b-facebook
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now